Limitované edice PRIM Pilot Dual Time

Limitované edice PRIM Pilot Dual Time

Limitovaná edice hodinek je vyrobena na počest aviatiky v počtu 50 ks od každé ze 4 barevných variant. Hodinky PRIM Pilot Dual Time potěší sportovní nadšence, ale díky originálnímu designu jsou také určeny i pro denní nošení. Automatické hodinky se safírovým sklem a plastickými luminiscenčními indexy, které jsou dominantním znakem pilot hodinek. Dopřejte si doplněk, se kterým se během chvíle ocitnete ve výšinách – i když budete zrovna stát nohama pevně na zemi.


Platební brána Comgate je nejvýkonnější na trhu

Novou, vylepšenou platební bránu spustila do provozu společnost Comgate. Díky pečlivému testování, které trvalo téměř rok, je její brána nejvýkonnější na trhu – zákazníkům nabízí nejvíc možností platebních metod a hladký průchod. To povede k příznivějšímu poměru dokončených plateb.


Platební brána Comgate

Platební brána Comgate

Platby kartou nebo online bankovní platby jsou samozřejmostí.

Comgate umí všechny online platební metody včetně kreditních karet.


Pierre Cardin

Pierre Cardin

Náramkové hodinky a šperky Pierre Cardin se inspirují vzrušující atmosférou Paříže, s jejím půvabem, kulturou a přetrvávajícím dědictvím. Od té doby, co zde Pierre Cardin v roce 1950 založil svou firmu, byl hnacím motorem, který určoval změny v módním průmyslu.


40 let systému ECO-DRIVE

40 let systému ECO-DRIVE

Systém pohonu Eco-Drive byl firmou CITIZEN vyvinut již v roce 1976. Od té doby je stále vyvíjen a zdokonalován. Poptávka po něm mezi zákazníky roste, stejně jako počet modelů v celé nabídce.

Eco-Drive využívá nevyčerpatelný přírodní zdroj – světlo. Díky tomu není potřeba v hodinkách měnit baterie, které při likvidaci škodí životnímu prostředí.

Autorizovaný prodejce

Autorizovaný prodejce

Garantujeme pravost u nás zakoupeného zboží, jsme autorizovaní prodejci značek uvedených na našem eshopu.
Záruční i pozáruční servis

Záruční i pozáruční servis

Kompletní hodinářský a zlatnický servis šperků, hodinek, hodin a budíků a dalšího hodinářského a zlatnického zboží u nás zakoupených.
Doprava zdarma od 1000 Kč

Doprava zdarma od 1000 Kč

Doprava zcela zdarma nebo od 60 Kč. Možnost osobního odběru nebo vyzkoušení na naší kamenné prodejně.
Kamenná prodejna ve Vlašimi

Kamenná prodejna ve Vlašimi

Přes 30 let vlastníme kamennou prodejnu v samém srdci Vlašimi, kde Vás rádi obsloužíme.