Doprava zdarma od 1000 Kč Autorizovaný prodejce K dispozici na kamenné prodejně

LWM0150

2 690 Kč s DPH

Skladem ihned k odeslání nebo vyzvednutí na kamenné prodejně

ks
Titan se pro své výjimečné vlastnosti používá nejčastěji v leteckém průmyslu, při výrobě lodí a ponorek a dokonce i kosmických plavidel. Tento kov je totiž navzdory své tvrdosti velmi lehký a odolný vůči vodě i minerálům. Hodinky z řady LAVVU TITANIUM LILLEHAMMER jsou vyrobeny právě z tohoto nadstandardně kvalitního materiálu a na zápěstí je tak díky extrémní lehkosti téměř neucítíte. Oceníte je i při větší citlivosti na kovy - titan se používá i pro výrobu chirurgických nástrojů, protože je antialergický. A z jakého důvodu je tento model hodinek LAVVU spojen s norským městem LILLEHAMMER? Právě tam se totiž v roce 1996 konaly zimní olympijské hry a hodinky LAVVU jsou i do mrazivých podmínek jako stvořené. Díky dobré tepelné vodivosti nestudí na zápěstí a s vodotěsností 100M s nimi můžete provozovat téměř jakékoliv náročné sporty.
Více >>
Titan se pro své výjimečné vlastnosti používá nejčastěji v leteckém průmyslu, při výrobě lodí a ponorek a dokonce i kosmických plavidel.
Tento kov je totiž navzdory své tvrdosti velmi lehký a odolný vůči vodě i minerálům.
Hodinky z řady LAVVU TITANIUM LILLEHAMMER jsou vyrobeny právě z tohoto nadstandardně kvalitního materiálu a na zápěstí je tak díky extrémní lehkosti téměř neucítíte.
Oceníte je i při větší citlivosti na kovy - titan se používá i pro výrobu chirurgických nástrojů, protože je antialergický.
A z jakého důvodu je tento model hodinek LAVVU spojen s norským městem LILLEHAMMER? Právě tam se totiž v roce 1996 konaly zimní olympijské hry a hodinky LAVVU jsou i do mrazivých podmínek jako stvořené. Díky dobré tepelné vodivosti nestudí na zápěstí a s vodotěsností 100M s nimi můžete provozovat téměř jakékoliv náročné sporty.

Barva: modrá, bílá, stříbrná

Strojek: Citizen Miyota 1S13

Typ produktu: pánské

Funkce: datum

Materiál pouzdra: titan

Řemínek: titanový

Typ strojku: Quartz | bateriový

Značka: LAVVU

Sklíčko: safírové

Vodotěsnost: 10 ATM

Materiál pouzdra
titanové
Řemínek / Tah
titan
Povrchová úprava
bez povrchové úpravy
Sklíčko
safírové
Vodotěsnost
10 ATM - 100 m
Strojek
Japan - Miyota
Kalibr
1S13
Datum
ano
Kontaktujte nás!